خوش آمدید

پیام سرپرست و اعضای شورای اسلامی شهر جیرفت به مناسبت شب های قدر و شهادت امام علی (ع)

 

پیام سرپرست شهردار ی و اعضای شورا ی اسلامی شهر جیرفت به مناسبت شب های قدر و شهادت امام علی (ع)

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر جیرفت 

سرپرست شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر جیرفت در پیامی مشترک با تسلیت ایام سوگواری شهادت امیرالمومنین حضرت علی (ع) بر لزوم بهره گیری از فضایل شبهای قدر تاکیدکردند.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا انزلناه فی لیله القدر

گسترده الهی نصیب همه بندگان شده با یاد بزرگ مرد تاریخ اسلام امیرالمومنین حضرت علی ( ع ) زیر باران رحمت لیله القدر می ایستیم تا علاوه بر تطهیر جسم و روح،  به معنای واقعی از شبهای قدری که  از هزار ماه برتر و بالاتر است نهایت فیض معنوی را ببریم .

 شب قدر فرصتی طلایی و ارزشمند برای شستشوی آیینه دل از زنگار گناه و معصیت بوده و  شبی است که با بارش باران انا انزلناه از آسمان رمضان بر زمین، چشمان مومنان با آب توبه شستشو و کلام قرآن بر زبانها جاری می شود تا خواب غفلت چشمانمان را فرانگیرد.

شب قدر شبی است که  انسان به فرموده پروردگار در عرصه آن  می تواند ره صد ساله را یک شبه طی کند .

در این ساعات سرشار از  نور،  خداوند  درهای رحمت خود را بر روی بندگان خالص می گشاید تا انسان ممکن الخطا  با واسطه قرار دادن قرآن کریم بر سر  و توسل به اهل بیت،  ضمن طلب استغفار وانابه،  برای آمرزش گناهان خود وهمه مسلمانان دعاکند .

اینجانبان ضمن قبولی طاعات و عبادات همه همکاران ارجمند و همشهریان عزیز در لیالی قدر، سالروز شهادت حضرت علی بن ابیطالب ( ع ) را به همه مسلمانان جهان  تسلیت می گویم و از خداوند متعال توفیق رهروی هر چه بیشتر از منویات آن امام همام و سربلندی همه مسلمانان جهان را طلب نموده و از همگان التماس دعا داریم .

  • 226
  • 0
ادامه مطلب

پیام تبریک سرپرست شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر جیرفت به مناسبت ولادت با سعادت حضرت امام حسن مجتبی (ع)

 

سرپرست شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر جیرفت در پیامی سالروز ولادت با سعادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) را تبریک گفتند.

 

در متن این پیام آمده است:

 

پانزدهم رمضان سالروز ولادت با سعادت امام حسن مجتبی(ع) آسمان و زمین و هرآنچه در آن است غرقِ سرور و شادمانی است ؛ دلهای عاشق و شیفته اهل بیت (ع) پذیرای میهمان پربرکتی از خاندان پاک رسالت و امامت است . حسن بن علی (ع) چشمه ای جوشان و خروشان از خورشید پر ثمر و با برکت ولایت است که در ماهی عزیز و با شکوه پا به عرصه هستی نهاد و این ماه را با قدوم پربرکت خود آراست ..  ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و تبریک به مناسبت میلاد سراسر نور و سرور کریم اهل بیت آقا امام حسن مجتبی (ع) به همه هموطنان شریف خصوصاً شهروندان ولایتمدار شهر جیرفت ، امیدواریم همگان بتوانیم از برکات این ماه به بهترین نحو بهره ببریم و خداوند متعال توفیق عبادات و بندگی بیشتر نه فقط در این ماه ، بلکه در همه ایام سال را به همه ما عنایت کند.

  • 203
  • 0
ادامه مطلب

آغاز عملیات جدول گذاری ،پیاده روسازی وآسفالت خیابان کشاورزی

آغاز عملیات پیاده رو سازی ، جدولگذاری و آسفالت خیابان کشاورزی 

 

 روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر جیرفت ، از آغاز عملیات پیاده رو سازی ، جدولگذاری وآسفالت خیابان کشاورزی خبر داد .

 بهسازی و جدولگذاری معابر امری ضروری است و به این کار می بایست توجه جدی گردد و با توجه به اینکه در مسیر خیابان کشاورزی نیاز به زیرسازی اساسی و جدولگذاری داشتند اقدامات لازم بعمل آمد.

 

سرپرست شهرداری جیرفت در این زمینه گفت : علاوه بر اینکه این اقدامات در سطح شهر زیربنائی می باشد و تاثیرات زیادی را در خصوص عبور و مرور و تردد خودروها و امنیت جانی عابرین دارد ، در مورد زیبا سازی شهر نیز موثر بوده و چهره آن دگرگون و روان خواهد گشت.

 

وی افزود: با همکاری شورای اسلامی شهر وشهرداری جیرفت ،پیاده روسازی ،جدول گذاری و آسفالت خیابان کشاورزی هم اکنون در دست اقدام بوده و ضمنا فضای سبز این خیابان به سیستم قطره ای مجهز خواد شد و سعی می نمائیم هر چه سریعتر این پروژه را به اتمام برسانیم

  • 224
  • 0
ادامه مطلب

پیام تبریک سرپرست شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر جیرفت به مناسبت ۱۲ فروردین ماه روز جمهوری اسلامی

: در این پیام آمده دوازدهمین روز بهار، مژده سرزمینی مستقل برای مردمانی اندیشمند و بزرگ است؛ مردمانی که در توفان ها و صاعقه ها، دست در دست یکدیگر، تنها به استقلال وطن می اندیشند. روزی مبارک و مقدس که دهانی به وسعت ایران، با فریادی رعدآسا و پرطنین جمهوری اسلامی را آری گفت. روزی که در آن ملت بزرگ و انقلابی ایران اسلامی با همراهی پیر و جوان و با تکیه بر آموزه های دین مبین اسلام و رهبری های داهیانه معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) ، منافع سلطه گران دنیا را دگرگون نمود و با انتخابی سرنوشت ساز، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را تثبیت بخشید و الگویی جامع و کارآمد را به جهانیان ارائه کرد. تابندگی اقتدار و عظمت نظام جمهوری اسلامی و محبوبیت روز افزون آن، که با عنایات حق تعالی و پایداری و پایمردی ملت ایران و تدبیر و بصیرت رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت  آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) در ادوار مختلف حاصل شد، حقیقت انکار ناپذیری است که امروز بیش از هر زمان دیگری مورد اعتراف دشمنان واقع گردیده و نور امید را در دل محرومان و مستضعفان جهان برافروخته است. بدین وسیله ضمن گرامیداشت یوم الله ۱۲ فروردین، این روز سرنوشت ساز را به عموم ملت مسلمان، شجاع و همیشه در صحنه ایران خصوصاً همشهریان جیرفتی تبریک عرض نموده، موفقیت همگان را در راستای آرمان های بلند معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) از درگاه خداوند متعال مسئلت می نماییم.

  • 207
  • 0
ادامه مطلب