خوش آمدید

ساخت 6چشمه سرویس بهداشتی درخیابان طالقانی

استفاده مناسب از فضای شهری، هنگامی برای عموم مردم رضایت بخش خواهد بود که دسترسی راحت به خدمات ابتدایی و بهداشتی در سطح شهر فراهم باشد. بنابراین طراحی، ساخت و تجهیز فضاهای عمومی به این امکانات، کیفیت بهداشت و زندگی شهری را بهبود می بخشد.
درهمین راستا با تلاش وپیگیری مهندس حسین زاده شهردار جیرفت ، ۶چشمه سرویس بهداشتی درخیابان طالقانی(یکطرفه) درحال ساخت می باشد.

  • 4051
  • 0
ادامه مطلب

آسفالت خیابان شفا

با پیگیری مهندس حسین زاده شهردار اسفالت مناطق حادٽه خیر و خطوط لوله گاز خیابان شفا توسط نیروهای شهرداری جیرفت در حال انجام می باشد.

  • 4352
  • 0
ادامه مطلب

انقلاب در احداث پارک وبوستان های محله ای درشهرجیرفت

طی مراسمی باحضور مهندس نعمت الله حسین زاده شهردار،محمدعلی امیرمحمودی،سیدکمال خوشکام،حجت دلفاردی،خانم زهرا دلیری، اعضای شورای اسلامی شهرجیرفت چهار پارک و بوستان در شهر جیرفت  کلنگ زنی شد.
مهندس نعمت الله حسین زاده شهردار جیرفت در این مراسم گفت:بوستان پاسداران به مساحت ۱۰٫۰۰۰مترمربع واقع در شهرک بهشتی ،بوستان فاطمه الزهرا(س) در محل خیابان استقلال به مساحت۱۵٫۰۰۰مترمربع،بوستان شهدا درحاشیه رودخانه ملنتی به مساحت۳۰٫۰۰۰مترمربع که باتوجه به اینکه در حاشیه شهرک شهدا بوده به همین خاطر به نام بوستان شهدا مزین شده است.
شهردارجیرفت افزود:همچنین احداث پارک بانوان واقع در پارک شهیدمصطفی خمینی به مساحت۴۰٫۰۰۰مترمربع که کلیه تمهیدات وتوسعه جهت پارک بانوان اندیشیده شده است کلنگ زنی شد.
مهندس حسین زاده تصریح کرد:با احداث این فضاها۷۰٫۰۰۰مترمربع به سرانه فضای سبز شهرجیرفت افزوده می شود.
شهردار جیرفت گفت:این بوستانها با اعتباری بالغ بر۸۰میلیارد ریال هزینه نیاز دارد.
مهندس حسین زاده ضمن بیان اینکه این بوستان وپارکها تا پایان سال ۹۸به بهره برداری می رسد گفت: تمام تلاش خود را انجام می دهیم که بتوانیم شهرمان را در مسیر توسعه قرار بدهیم و به مردم شریف جیرفت خدمت کنیم.
گفتنی است بعداز اتمام بوستان امام حسین(ع) درحال حاضر بوستان پیامبراعظم(ص)به مساحت۶۰٫۰۰۰مترمربع وبوستان قائم (عج) به مساحت۱۵۰۰مترمربع وبوستان شورا با مساحت ۵۰٫۰۰۰مترمربع در سطح شهر درحال اجرامی باشند.

  • 3554
  • 0
ادامه مطلب