خوش آمدید

نوروز 95 و رضایتمندی هرچه بیشتر شهروندان و مهمانان نوروزی از فعالیت های ستاد تهسیلات نوروزی شهردار جیرفت

شهردار جیرفت اظهار داشت با توجه به فرا رسیدن بهار 1395 و نام گذاری آن از سوی مقام عظمای ولایت به نام اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل ، فرصت دیگر پیش آمد تا که پرسنل خدوم و زحمت کش شهرداری و شورای شهر اسلامی شهر جیرفت لحظات خوشی را بر شما عزیزان فراهم نماید و به لطف باری تعالی این لحظات، رضایت مندی کامل شهروندان و مسافران را به همراه داشته است و می توان گفت چنین خدماتی نه تنها در استان بی نظیر و در کشور کم نظیر خواهد بود که چنین مجموعه ای در ورودی شهر با چنین خدماتی به استقبال از هموطنان کشور عزیزمان ایران و پرداخت کمترین هزینه ای خدمات دهی کند و این امر میسر نبود جز همراهی ، همدلی و همکاری  امام جمعه محترم ولایتمدار ، فرماندار دلسوز  ، اعضای محترم شورای اسلامی شهر جیرفت ، اعضای محترم شورای تامین ، سربازان گمنام امام زمان (عج) ، فرماندهی و نیروی جان برکف انتظامی ( عملیاتی ، ستادی ، امدادی ، راهور ) ، فرماندهی قرارگاه پلیس راه جیرفت ، هنرمندان اداره کل ارشاد اسلامی جنوب استان کرمان ( گروه تئاتر - موسیقی محلی و سنتی - انجمن اهل قلم - رقص محلی ) و ..

  • 3928
  • 0
ادامه مطلب

بوی بهار وصل

طراوت و شادابی شهر سرسبز جیرفت را بخود گرفته آواز بلبلان خوش آواز از نارنجستان هاو نخلستانهای  سرسبز دیار دارالولایه به گوش می رسد.

شهرداری جیرفت هم همانند سالهای گذشته تمام امکانات خود را در جهت رفا حال شهروندان و میهمانان نوروزی مهیا نموده است .

استقبال ویژه همراه با برنامه  های شاد هنری در میدان امام حسین علیه السلام هر شب تا 13 نوروز.

  • 9035
  • 0
ادامه مطلب

آمادگی شهرداری جیرفت برای استقبال از عید نوروز

در راستای فرارسیدن سال 1395 شهرداری و شورای اسلامی شهر جیرفت جهت هماهنگی واحد های شهرداری و انجام کارهای مربوط به فرارسیدن سال جدید گارگروهی متشکل از مسئولین دوایر مختلف تشکیل تا خدمات دهی را به شهرونان محترم و مهمانان ارجمند ارائه دهد. شهرداری جیرفت در سالهای گذشته برنامه های متنوع ای را جهت استقبال از مهمانان و شهروندان تدارک دیده بود .

شهر جیرفت با توجه به اقلیم متنوع و شاهراه استانهای سیستان وبلوچستان ، هرمزگان و فارس  یکی از نقات مهمانپذیر استان میباشد.

  • 5321
  • 0
ادامه مطلب