خوش آمدید

ارائه خدمات ماندگار وظیفه ماست

مهندس مختاری در ارتباط بافعالیت های عمرانی  اخیر شهرداری افزود :

ارائه خدمات مطلوب شهری یکی از وظائف اصلی شهرداری میباشد.در همین راستا طی چند روز گذشته شاهد نصب تعدادی المان فرهنگی - تاریخی در بعضی از میادین شهر از جمله میدان شاهد - میدان معلم - میدان امام حسین (ع) و میدان سبزواران و همینطور احداث دو میدان جدید یکی در بلوار خلیج فارس (سه راه کشت و صنعت) و میدان خیبر در شهرک شهید بهشتی بوده ایم. در ادامه مهندس مختاری در مورد  ترمیم و روکش آسفالت معابر شهری جیرفت پرداخت ، وی افزود در این راستا خیابان کشاورزی و خیابان 17 شهوریور آسفالت شده اند و سایر خیابان های شهر که نیاز به ترمیم و روکش آسفالت داشته باشند در دستور کار شهرداری قرار دارند.

در پایان مهندس مختاری از همکاری صمیمانه اعضای شورای اسلامی شهر جیرفت و پرسنل خدوم و سخت کوش شهرداری جیرفت تقدیر و تشکر به عمل آورد.

 

 

 

 

 

  • 28449
  • 0
ادامه مطلب

میادین شهر جیرفت به نمادهای ارزشی آراسته شدند

میادین شهر جیرفت به نمادهای ارزشی آراسته شدند

جیرفت - ایرنا - شهردار جیرفت گفت: پنج نماد تجسمی در باب شهید و شهادت، نون و القلم و بزرگداشت معلم در میادین شهر جیرفت نصب شدند

مهندس امان الله مختاری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این نمادها در میدان شاهد، امام حسین (ع)، معلم، شهدای گمنام و سبزواران نصب شده است.
وی بیان کرد: در راستای بهبود ترافیک سطح شهر در یک ماه گذشته شش راست گرد نیز احداث شده است.
وی گفت: به منظور روان سازی ترافیک، شش راست گرد در چهار راه کشاورزی، بیمارستان کاشانی، کلینیک، دارایی و خیابان بیمارستان امام احداث شد.
شهردار جیرفت افزود: در میدان دانشگاه آزاد نیز به طول 100 متر که ورودی شهرک فجر است مشکل ترافیکی را مرتفع کردیم و دو تندیس از آثار باستانی در این نقاط نصب شد.
وی اظهار کرد: همچنین در سه راهی کشت و صنعت یک میدان متناسب با موقعیت این منطقه احداث خواهد شد.
مهندس مختاری با اشاره به فعالیت مستمر در زیرگذر حجر بن عدی گفت: این زیرگذر که در خیابان شهید رجایی در حال احداث است 85 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و امسال به بهره برداری می رسد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • 3674
  • 0
ادامه مطلب