خوش آمدید

مراسم بزرگداشت روز شورا برگزار گردید

همزمان با فرا رسیدن روز شورا مراسم تجلیل از اعضای شورای شهر جیرفت برگزار گردید. شهردار جیرفت جناب آقای مهندس امان اله مختاری ضمن خیر مقدم به اعضای محترم شورا و تبریک ولادت امیرالمومنین امام علی (ع) و روز پدر از تلاشها و همکاری های اعضای شورای شهر که همیشه یار و یاور شهردار بوده اند تقدیر نمود. در ادامه آقای مهندس مختاری ضمن یادآوری روز معلم و سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری یاد ایشان را نیز گرامی داشتند.

  • 8208
  • 0
ادامه مطلب

تجلیل از کارگران نمونه شهرستان جیرفت

به گزارش روابط عمومی شهرداری جیرفت طی مراسمی با حضور مسئولان شهرستان جیرفت از کارگران نمونه این شهرستان علی الخصوص کارگران زحمتکش شهرداری جیرفت تقدیر و تجلیل شد.

حجت الاسلام کرمی پورامام جمعه جیرفت که در جمع کارگران شهرستان جیرفت سخن می گفت روز کارگر را به حاضران درمراسم تبریک گفته و اظهار داشت: کارگران بازوان پرتوان اقتصاد کشور و منطقه هستند و زحمات این قشر پرتلاش و کم ادعا بر کسی پوشیده نیست.  وی از کارگران خواست تا همچون همیشه با شور و نشاط فعالیت کنند و اجازه ندهند مشکلات موجود در اراده پولادین آنها خللی وارد کند.

همچنین حجت الاسلام کرمی پورهمه کارگران را به فضای وحدت و همدلی دعوت نمود و افزود: همه نگاه ها باید به سمت کار باشد. کار باید به طور کامل، منظم و با عمل صالح انجام شود، چرا که خداوند بر کار انسان ها ناظر و بیناست.

  • 2954
  • 0
ادامه مطلب

اهداء خون اهداء زندگی

همزمان با فرا رسیدن هفته بسیج کارگری، اعضای شورای پایگاه مقاومت شهدای شهرداری جیرفت با اهداء خون جهت نیازمندان این روز عزیز را پاس داشته و فرمانده پایگاه مقاومت شهدای شهرداری ضمن تشکر از همکاری و همراهی این عزیزان اضافه کرد هر زمان که نیاز به حضور باشد اعضای پایگاه مقاومت این شهرداری آماده حضور در صحنه هستند.

 

  • 3825
  • 0
ادامه مطلب

جانباز "حسین بادپا" به جمع شهدای مدافع حرم پیوست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دقیانوس این شهید بزرگوار به همراه همرزم خود شهید هادی کجباف ظهر دیروز طی عملیاتی که در منطقه بصری الحریر استان درعا در سوریه صورت گرفت، به شهادت رسید.

"کار ناتمام حسین بادپا در سوریه شهادت بود"

سردار مطهری همرزم شهید باد پا گفت: شهید بادپا به دلیل جراحتی که داشت نمی بایست به سوریه برگردد ولی گفت؛من هنوز کارم درسوریه تمام نشده است و باید آن را به اتمام برسانم. …

سردار حسین بادپا یکی دیگر از غیور مردان دیار کریمان در روزهای آغازین ماه رجب در دفاع از حریم حضرت زینب سلام الله علیها به همراه همرزم خود شهید هادی کجباف، ظهر دیروز طی عملیاتی که در منطقه بصری الحریر استان درعا در سوریه صورت گرفت، توسط تکفیری‌ها به درجه رفیع شهادت نائل گردید.

سردار محمد مطهری در گفت و گو با آرمان کرمان، در رابطه با سردار حسین بادپا گفت:  حسین بادپا از افراد بسیار زحمتکش و مخلص لشکر ۴۱ ثارالله بود که بیش از ۴ سال در دوران دفاع مقدس به عنوان مسئول محور شناسایی و در مقاطعی نیز فرمانده گروهان و معاون گردان در جبهه های نبرد حق علیه باطل مشغول فعالیت بود.

همرزم شهید  با بیان اینکه این شهید بزرگوار جانباز ۷۰ درصد نیز بود؛ تصریح کرد:  با وجود اینکه سردار بادپا در دوران دفاع مقدس یک چشم خود را از دست داد، ولی در ماموریت‌های جنوب‌شرق لشکر ۴۱ ثارالله در مبارزه با عناصر ضد انقلاب و اشرار در سال ۷۰ پیشتاز بود.

وی بیان داشت : حسین بادپا انسان برجسته، پر توان و بسیارمردم دوست بود، او در عملیات های لشکر ۴۱ ثارالله در سال های ۷۱تا ۷۳ درگردان زرهی و جاهای متعددی مشغول خدمت بود و زحمات زیادی برای انقلاب و کشور کشید به نحوی که بعد از بازنشستگی دفتر خدمات درمانی روستایی  را راه اندازی کرد تا به روستاییان و مردم محروم خدمت کند.

مطهری با اشاره به اینکه شهید بادپا بعد از بازنشستگی نیز ارتباط خود را با بسیج و سپاه ادامه داد ؛ خاطر نشان کرد: شهید بادپا تا سال ۸۳ در سپاه خدمت می کرد و اول مهر ۸۳ بازنشست شد که در این دوران نیز ارتباط خود را با سپاه و بسیج ادامه داد و همیشه به دنبال خدمت به مردم بود تا اینکه در یک مقطعی در بحث جبهه مقاومت به کشور سوریه رفت و مدت زمانی در آن جا به فعالیت پرداخت.

این رزمنده دوران دفاع مقدس اذعان کرد: در سال گذشته این شهید بزرگوار در یکی از مناطق سوریه تیر خورد و برای درمان به کرمان منتقل و در اینجا بستری شد، که در عیادتی که از او داشتم یکی از دوستانش به او گفت با این جراحت نباید دوباره به سوریه برگردی، و او گفت نه من هنوز کارم در آنجا تمام نشده است و باید آن را به اتمام برسانم.

وی ادامه داد: دوست شهید بادپا نظر همسر شهید را در این رابطه پرسید که او نیز همه چیز را به تصمیم خود شهید واگذار کرد، سردار بادپا نگذاشت طول درمانشان کامل شود و دوباره به آن منطقه برگشت و اینگونه توسط تکفیری‌ها به آرزوی دیرینه خود که شهادت بود، نائل شد.

گفتنی است با توجه به بازنگشتن پیکر این شهید از میدان نبرد، برنامه انتقال و تشییع این بزرگوار متعاقبا اعلام خواهد شد.

  • 3270
  • 0
ادامه مطلب