خوش آمدید

دیدار کارکنان بانوی شهرداری وشورای اسلامی شهر از خانواده محترم زادسر و امین سالاری

اعضای کمیسیون بانوان شهرداری حاجیه خانم شفیقه شفیعی رئیس کمیسیون بانوان  وعضوشورای اسلامی شهرجیرفت از خانوادهای مرحومین زادسروامین سالاری دیدارکردندودرابتدای این دیدارسرکارخانم  شفیعی رئیس کمیسیون بانوان جیرفت ضمن اظهار همدردی باخانواده های این عزیزان گفت  شهرداری دوتن ازبازوهای خودرا ازدست داده است بعدازدرگذشت یک ماه ازاین حادثه دلخراش هنوزپرسنل شهرداری این غم بزرگ را باور ندارند واز خداوند منان صبروبردباری برای شما خواستارم درادامه سرکارخانم افسانه بحرینی رئیس کمیسیون بانوان شهرداری اظهارداشت مجموعه شهرداری هیچگاه یاد خاطره این عزیزان را فراموش نخواهند کردودرپایان همسران مرحومان حسین زادسر وامین سالاری از همدردی وهمراهی پرسنل شهرداری خصوصا"شهردار گرانقدرجناب آقای مهندس مختاری تقدیر تشکر به عمل آوردندکه در طول این مدت نازنین وآنیسا کوچولو احساس تنهائی نکردند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • 4914
  • 0
ادامه مطلب

همزمان باهفته نیروی انتظامی برگزار گردید

همزمان باهفته نیروی انتظامی آموزش قوانین ومقررات راهنمائی ورانندگی همیاران پلیس مراکز دبستان وپیش دبستانی درشهرک ترافیکی باغ ملی شهرجیرفت برگزار گردیدودرادامه جناب سرهنگ رضائی فرمانده راهنمائی رانندگی جیرفت افزوداین آموزشگاه با همکاری شهرداری درشهرک ترافیکی به صورت دائم برگزار خواهدگردید

  • 4212
  • 0
ادامه مطلب

جیرفت مقام نخست تولید آبزیان جنوب کرمان را دارد

مدیر اداره جهاد کشاورزی شهرستان جیرفت گفت: این شهرستان با 95 واحد پرورش ماهیان گرمابی و سردآبی مقام نخست تولید آبزیان را در جنوب کرمان به خود اختصاص داده است.
خبرگزاری فارس: جیرفت مقام نخست تولید آبزیان جنوب کرمان را دارد

محمدعلی سیفی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در جیرفت اظهار کرد: این شهرستان به دلیل تنوع شرایط آب و هوایی و مناطق سردسیری و گرمسیری یکی از مستعدترین مناطق پرورش ماهیان گرمابی و سردآبی است.

وی افزود: وجود چاه‌های عمیق و نیمه‌عمیق، قنوات پرآب، استخرهای ذخیره آب کشاورزی، سدهای خاکی و بتنی و همچنین سد عظیم جیرفت سبب شده است که این شهرستان با 95 واحد پرورش ماهیان گرمابی و سردآبی و تولید یک‌هزار و 45 تن ماهی در سال 91، مقام نخست تولید را در جنوب کرمان به خود اختصاص دهد.

مدیر اداره جهاد کشاورزی جیرفت خاطرنشان کرد: این میزان تولید نسبت به سال قبل آن بیش از هفت درصد افزایش داشته است و پیش‌بینی می‌شود که تولیدات سال جاری نیز به یک‌هزار و 245 تن برسد که بیش از 19 درصد افزایش تولید دارد.

  • 3695
  • 0
ادامه مطلب

خانواده شهدای مبارزه با مواد مخدر جیرفت تجلیل شدند

به گزارش خبرگزاری فارس از جیرفت، ظهر امروز با حضور معاون شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمان و همزمان با هفته نیروی انتظامی از خانواده دو شهید مبارزه با مواد مخدر سال جاری شهرستان جیرفت تجلیل شد.

خانواده شهید فهیم دولت‌کردستانی و مجید نظری شهدای مبارزه با مواد مخدر شهرستان جیرفت در سال جاری تجلیل شدند.

معاون شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمان در حاشیه این آیین با بیان اینکه کشفیات مواد مخدر در شهرستان جیرفت آمار مطلوبی است، گفت: در این شهرستان در سال جاری فرماندهی انتظامی جیرفت بیش از دو تن کشفیات انواع مواد مخدر داشته است.

سیداحمد هاشمی ابراز داشت: برای معتادان پرخطر، کارتن خواب، ولگرد و سارقان معتاد برنامه‌ریزی شده که جمع‌آوری و به مرکز استان منتقل شوند تا در مرکز ماده 16 استان کرمان تحت مراقبت و نگهداری قرار گیرند.

همچنین در این آیین از کارکنان نیروی انتظامی شهرستان جیرفت به ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر تجلیل شد.

  • 4153
  • 0
ادامه مطلب