خوش آمدید

انا لله و انا الیه راجعون

براستی که وعده حق خدا مرگ است وکسی را فرار ازآن ممکن نیست . ودنیا خانه ایست که برپیشانیش فنا نوشته شده است .چه سعادتمندندآنانکه درطول حیات دنیوی خود جز راه خدا و رضای خدا را نجستند و به هنگام عروج ازاین کهنه سرای فانی با پاسخ قالوا بلی به ندای الست ، با خاطری جمع از رضایت حضرت احدیت و با لبخندی بردنیا و ما فیها از قفس خاکی تن ، مرغ روح را به قصد قربت حضرت دوست به پرواز درآوردند وعالمی را درفراق جسم خودسوختند ، رفتند تا خاطرات شیرین آنها لالایی کودکانی شودکه درآتی قدم بر جای پای آنان بگذارند و مرهمی برزخم عمیق این فاجعه وضایعه جانسوز شوند.

آری اینک به مشیت خدای تبارک وتعالی در نهایت حضوع وخشوع سرتسلیم فرود می آوریم و فراق باور نکردنی عزیزانمان ، همکار عزیزمان استاد امین سالاریو فرزند دلبندش علیرضا سالاریو همکار مهربانمان مهندس حسین زادسررا فقط با مدد او تحمل می کنیم و بردرگاه حضرتش بوسه می زنیم . باشد که با رحمت واسعه خود قرین و رحمتشان فرماید.

اینک در سومین روز عروج ملکوتی آن سفر کردگان به ملکوت اعلی ، مجلس بزرگداشتی از ساعت  4:30الی 6:30 عصر چهارشنبه مورخ 92/06/20 در محل مسجد جامع جیرفت برگزار میگردد حضور سبزتان همراه با قرائت فاتحه موجب شادی ارواح طیبه ی آن عزیزان و تسلی خاطر بازماندگان خواهد بود

                                                                                                            با تشکر 

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی و پایگاه مقاومت شهدای شهرداری و هیئت کاراته و باشگاه فرهنگی و رزمی شهرداری جیرفت

  • 6027
  • 0
ادامه مطلب

تجهیز کتابخانه های عمومی شهرستان جیرفت

تمامی کتابخانه های عمومی شهرستان جیرفت به اینترنت مجهز شده اند.صالحی افزود: شش باب کتابخانه عمومی در شهر جیرفت، بخش های ساردوییه، جبالبارز، اسماعیلی و دهستان های دلفارد و علی آباد مشغول خدمات رسانی به مردم هستند.وی تصریح کرد: بیش از 64 هزار جلد کتاب در این کتابخانه ها موجود است.وی با بیان این که بیش از هشت هزار نفر عضو کتابخانه های عمومی شهرستان جیرفت هستند، گفت: ماهانه 14 هزار جلد کتاب در این کتابخانه ها به امانت داده می شود.صالحی خاطرنشان کرد: کتابخانه های عمومی بخش های متفاوتی دارند، که به صورت جداگانه مانند بخش جوانان، نوجوانان، کودکان و بخش های فرهنگی، مذهبی، کرمان شناسی و جیرفت شناسی فعال هستند.وی افزود: با توجه به تجهیز شدن این کتابخانه ها به اینترنت مسابقات آنلاین کتابخوانی نیز به صورت ماهانه برگزار می شود.

  • 5363
  • 0
ادامه مطلب

برگذاری جشنواره زمین پاک در دلفارد

سعید سالارگنجی از برگزاری جشنواره زمین پاک خبرداد وافزود: این جشنواره به منظور حفاظت از محیط زیست وآموزش کودکان درجهت حفظ ونگهداری محیط زیست برگزار می شود.

رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان جیرفت گفت: این جشنواره موجب آشنایی بیشتر کودکان باطبیعت می شود که در حفظ ونگهداری محیط زیست کوشا باشند.

وی افزود: این جشنواره با برنامه هایی چون تئاتر کودک، موسیقی ونقاشی همراه خواهد بود.

سعید سالارگنجی خاطرنشان کرد: زمان برگزاری جشنواره جمعه 1/6/92 درمنطقه گردشگری آبشار دلفاردو به همت فرمانداری و شهرداری و اداره ارشاد شهرستان برگزار می شود.

  • 4586
  • 0
ادامه مطلب

رشد 70 درصدی جذب قرآن آموز در شهرستان جیرفت

دوشنبه ، 4 شهریور 1392 ، 13:12   رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جیرفت گفت: جذب قرآن آموزان در موسسات قرآنی شهرستان جیرفت 70 درصد نسبت به سال گذشته رشد داشته است.سالارگنجی افزود: بیش از هفت هزار نفر تابستان امسال در کلاس های آموزش قرآن، معارف، همخوانی و تواشیح شرکت کرده اند که رشد 70 درصدی نسبت به سال گذشته را نشان می دهد.وی تصریح کرد: 40 موسسه قرآنی هم اکنون در شهرستان جیرفت فعالیت دارند.سالارگنجی گفت: چهار مرکز تخصصی فعالیت های قرآنی در این شهرستان مشغول فعالیت هستند که بیش از یکصد عضو دایمی دارند.وی با اشاره به راه اندازی موسسات قرآنی در روستاها بیان کرد: یکی از اولویت ها در شش ماه سال جاری راه اندازی موسسات قرآنی در روستاهای شهرستان است .

  • 9432
  • 0
ادامه مطلب