خوش آمدید

دشت جیرفت از نواحی بسیار پررونق کشاورزی است

مدیر آب و خاک و امور فنی و مهندسی سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان گفت: دشت جیرفت و رودبار از نواحی بسیار پررونق کشاورزی ایران است.

صمدالله ابراهیمی با اشاره به تجهیز و نوسازی شبکه انتقال و توزیع آب دشت جیرفت و رودبار اظهار داشت: دشت جیرفت و رودبار از نواحی بسیار پررونق کشاورزی ایران است.

وی افزود: این دشت دارای ظرفیت‌های قابل ملاحظه‌ای از خاک و آب و نیز نیروی انسانی متخصص در کشاورزی است.

  • 5561
  • 0
ادامه مطلب

رهنمودهای رهبر انقلاب منشور کاری نمایندگان مجلس باشد

امام جمعه جیرفت گفت: ما از نمایندگان مجلس شورای اسلامی توقع داریم که رهنمودهای مقام معظم رهبری دستورالعمل و منشور کاری آنها باشد.

حجت‌الاسلام اصغر عسکری ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان با تسلیت فرا رسیدن ایام شهادت امام موسی کاظم (ع) اظهار داشت: این امام بزرگوار در سال 183 هجری قمری در زندان هارون به شهادت رسید و با تحمل تمام فشارها و زندان‌ها هرگز دست از استقامت در راه درستی که پیش داشت، برنداشت.

 

  • 12097
  • 0
ادامه مطلب

بحث فرهنگی جامعه مورد غفلت مسئولان قرار گرفته است

مردم شهرستان‌های جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: بحث فرهنگی مسئله مهمی است که مورد غفلت مسئولان قرار گرفته است.

فرج‌الله عارفی ظهر امروز در دیدار با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان اظهار داشت: نخستین اقدام من در مجلس شورای اسلامی اقدام فرهنگی بود و در همین راستا امروز هم دیدارم از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

وی افزود: بحث فرهنگی مسئله مهمی است که مورد غفلت مسئولان قرار گرفته است.

عارفی با اشاره به سفر مقام معظم رهبری به شهرستان جیرفت تصریح کرد: ایشان امر بر گسترش مقوله فرهنگی در منطقه کردند.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد گفت: بی‌توجهی به عناصر فرهنگی، آسیب و خطرات زیادی برای یک جامعه را به دنبال دارد.

 

  • 5450
  • 0
ادامه مطلب