تاریخ : دوشنبه، 30 ارديبهشت ماه، 1392
موضوع : خبري های شهری

عملکرد شهرداری جیرفت مطلوب است/ احداث 4 پل روی رودخانه ملنتی جیرفت کم‌نظیر است

اسماعیل نجار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در جیرفت اظهار داشت: شهرداری جیرفت طی سال‌های اخیر در زمینه‌های عمرانی، فرهنگی، تفریحی و ...اقدامات خوبی در سطح شهر انجام داده است.

وی با بیان اینکه در زمینه فعالیت‌های عمرانی در دولت‌های‌ نهم و دهم در سطح کشور و استان کرمان پروژه‌های ارزشمند و مهمی اجرا شده است، افزود: احداث چهار پل روی رودخانه ملنتی طی مدت زمان کوتاه اقدامی کم‌نظیر است که توسط شهرداری جیرفت صورت گرفته است.

و با بیان اینکه شهرداری جیرفت با کمترین هزینه زیباترین ورودی را در ابتدای این شهر احداث کرده که چشم هر بیننده‌ای را به خود خیره می‌کند، خاطر نشان کرد: احداث ورودی شهر از میدان امام حسین (ع) تا پلیس راه به طول 4.5 کیلومتر و تزیین آن با درخت نخل، شن و سنگ سفید در نوع خود قابل تقدیر است.

نجار شهردار جیرفت را فردی پرتلاش و سخت‌کوش خواند و بیان داشت: احداث پل‌های خرمشهر، 9 دی، صاحب‌الزمان و پایداران، اجرای 114 راست‌گرد در چهارراه‌های حادثه‌ساز و پرترافیک، برپایی 86 مراسم فرهنگی، تفریحی، ورزشی و مناسبت‎های ملی و مذهبی و جشن‌های سنتی در تمام پارک‌ها در ایام عید نوروز سال‌های 89 تا 91، احداث پیست موتورسواری و کارتینگ و ... از جمله اقدامات چشمگیر شهرداری جیرفت است.

به گزارش فارس، تلاش و همت شهرداری جیرفت در زمینه عمران و آبادانی سبب تقدیر ویژه استاندار کرمان از این مجموعه به ویژه شهردار این شهر شده است.


منبع این مقاله : :شهرداری جیرفت
آدرس این مطلب : http://www.jiroft.ir/81//خبري های شهری/عملکرد-شهرداری-جیرفت-مطلوب-است/-احداث-4-پل-روی-رودخانه-ملنتی-جیرفت-کم‌نظیر-است/