تاریخ : يكشنبه، 23 فروردين ماه، 1394
موضوع : خبري های شهری,مطالب فرهنگي,خبرهای تصویری

به مناسبت فرا رسیدن روز زن برگزار شد: مراسم تجلیل از بانوان شاغل در شهرداری و شورای اسلامی شهر جیرفت

شهردار جیرفت طی مراسمی با حضور بانوان شاغل در شهرداری و شورای اسلامی شهر جیرفت، ضمن تبریک فرا رسیدن میلاد حضرت فاطمه اطهر(س) و روز زن، از خدمات و تلاشهای جامعه بانوان قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری جیرفت، “مهندس امان اله مختاری” در ابتدای این نشست با اشاره به نقش مهم بانوان در تحولات مختلف انقلاب اسلامی گفت: بانوان میهن عزیز اسلامی حتی در عرصه دفاع مقدس و پشتیبانی از جبهه های جنگ، نقش بی بدیلی را ایفا کرده و نام بلندی از خود را در تاریخ درخشان انقلاب اسلامی برجای نهادند.

شهردار جیرفت با قدردانی از خدمات و تلاشهای بانوان شاغل در شهرداری و شورای اسلامی شهر جیرفت گفت: بانوان شاغل هم در سنگر خانواده و هم در سنگر کار و کوشش در محیط های اداری، نقش خود را به شایستگی ایفا کرده اند و خدمات قابل تقدیری را  به جامعه خود ارائه نموده اند.

مهندس مختاری با گرامیداشت سالروز میلاد باسعادت حضرت فاطمه الزهرا(س) و روز زن افزود: حضرت فاطمه اطهر(س) بهترین الگو برای بانوان جامعه اسلامی هستند.

در ادامه این نشست که دو تن از معاونین شهرداری جیرفت و سرکار خانم شفیقه شفیعی رئیس کمیته بانوان شهرستان جیرفت نیزحضور داشتند با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از خدمات بانوان شاغل در شهرداری و شورای اسلامی شهر جیرفت قدردانی شد. 


منبع این مقاله : :شهرداری جیرفت
آدرس این مطلب : http://www.jiroft.ir/444//خبرهای تصویری/به-مناسبت-فرا-رسیدن-روز-زن-برگزار-شد:--مراسم-تجلیل-از-بانوان-شاغل-در-شهرداری-و-شورای-اسلامی-شهر-جیرفت/