تاریخ : يكشنبه، 29 تير ماه، 1393
موضوع : خبري های شهری

صهیونیست‌ها از مقاومت مردم غزه سیلی خوردند


امام جمعه جیرفت گفت: رژیم صهیونیستی در حملات زمینی خود به غزه نیز آن‌چنان سیلی می‌خورد که در تاریخ به عنوان یک عبرت برای آنان ماندگار باشد.

 حجت‌الاسلام اصغر عسکری ظهر امروز در خطبه‌های نمازجمعه جیرفت با اشاره به فرارسیدن شب‌های قدر و اهمیت استفاده از این شب‌ها اظهار داشت: دعا در مساجد و به صورت دسته‌جمعی به اجابت نزدیک‌تر است.

وی با اشاره به فرارسیدن 20 تیر ماه روز جهانی جمعیت، بی‌توجهی به ازدیاد نسل را موجب تبعات شوم برای جامعه دانست و بیان کرد: جامعه‌ای که سالخورده و پیر باشد، ناکارآمد است، زیرا جامعه جوان به آینده امیدوار است.

خطیب جمعه جیرفت با اشاره به فرا رسیدن 26 تیر ماه سالروز آغاز به کار شورای نگهبان تصریح کرد: شورای نگهبان به فرموده امام خمینی (ره) حافظ احکام اسلام و قانون است و وظایف شورای نگهبان بسیار مقدس و مهم است.

عسکری با بیان اینکه همه باید به شورای نگهبان کمک کنند، خاطرنشان کرد: همه مردم با دادن اطلاعات دقیق به شورای نگهبان کمک کنند.

امام جمعه جیرفت با اشاره به ادامه حملات هوایی و زمینی رژیم صهیونیستی به مردم مظلوم غزه تصریح کرد: همان‌گونه که در دفاع هوایی از موشک‌های نیروهای مقاومت شاکی ‌شده‌اند و درخواست آتش‌بس کردند در حملات زمینی هم آن‌چنان سیلی می‌خورند که در تاریخ به عنوان یک عبرت برای آنان ماندگار باشد.

وی با دعوت از مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس در جمعه پایانی ماه مبارک رمضان عنوان کرد: راهپیمایی هفته آینده به دلیل گرما و روزه داربودن مردم بعد از نمازجمعه برگزار می‌شود.

عسکری با اشاره به انجام پرواز آزمایشی فرودگاه جیرفت خاطرنشان کرد: پروازهای این فرودگاه بعد از ماه مبارک رمضان با انجام هفته‌ای دو پرواز آغاز می‌شود.

امام جمعه جیرفت با قدردانی از کسانی که در راه‌اندازی این فرودگاه تلاش کردند، اظهار کرد: پس از فعالیت و تلاش‌های فراوان مسئولان، این فرودگاه اکنون آماده خدمت است.


منبع این مقاله : :شهرداری جیرفت
آدرس این مطلب : http://www.jiroft.ir/425//خبري های شهری/صهیونیست‌ها-از-مقاومت-مردم-غزه-سیلی-خوردند/