تاریخ : دوشنبه، 25 فروردين ماه، 1393
موضوع : مطالب علمي

ارتقای رتبه مالی دانشگاه ازاد جیرفت به دوم منطقه ای

معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت گفت: ارتقای رتبه مالی این دانشگاه از 16 منطقه‌ای به رتبه دو منطقه هفت ارتقا یافته است.
خبرگزاری فارس: ارتقای رتبه مالی دانشگاه آزاد جیرفت به دوم منطقه‌ای

 یعقوب حاتمی  در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی جیرفت تنها واحد دانشگاه‌های آزاد استان کرمان است که درآمد حاصل از منابع غیر شهریه آن بیش از یک‌میلیارد ریال در سال 92 بوده است.

وی با بیان اینکه این مبلغ معادل بیش از 10 درصد مجموع درآمد شهریه این واحد است، بیان داشت: خدمات رفاهی، آموزشی، عمرانی و ... دانشگاه از منابع درآمدی غیر شهریه بهره‌مند می‌شوند.

حاتمی ابراز داشت: فروش مرکبات مزرعه آموزشی و تحقیقاتی خضرآباد 637 میلیون تومان، اجاره 16 واحد گلخانه به میزان 121 میلیون تومان، فروش محصولات خرما 31 میلیون تومان، فروش محصولات مزرعه دلفارد و ...از جمله منابع درآمدی غیر شهریه این واحد هستند.

وی عنوان کرد: این واحد برنامه‌ریزی دارد، درآمدهای غیر شهریه دانشگاه را به بیش از 15 درصد درآمدهای شهریه از طریق ایجاد منابع درآمدی جدید و ارتقای کیفیت منابع درآمدی قبلی افزایش دهد.

وی خاطرنشان کرد: افزایش فعالیت‌های این دانشگاه در حوزه‌های مختلف که با پشتیبانی سریع و مؤثر مالی انجام شده است، همراه با افزایش انضباط مالی و اداری و اهتمام جدی به آیین‌نامه‌ها، مصوبات و مقررات سازمانی بوده است.

معاون اداری مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت گفت: این اقدامات ارتقای رتبه مالی این دانشگاه از 164 کشوری در سال 1388 به 13 کشوری در سال 91 بوده است، همچنین رتبه این واحد از 16 منطقه‌ای به رتبه دو منطقه هفت ارتقا یافته است.


 منبع:خبرگزاری فارس
منبع این مقاله : :شهرداری جیرفت
آدرس این مطلب : http://www.jiroft.ir/345//خبري های شهری/ارتقای-رتبه-مالی-دانشگاه-ازاد-جیرفت-به-دوم-منطقه-ای/