تاریخ : پنجشنبه، 15 اسفند ماه، 1392
موضوع : مطالب علمي

افزایش رشته‌های تکمیلی و تخصصی دانشگاه علوم پزشکی جیرفتسرپرست دانشگاه علوم پزشکی جیرفت گفت: رشته‌های تکمیلی و تخصصی دیگری به رشته‌های موجود در این دانشگاه در آینده نزدیک افزوده می‌شود.


 محمدرضا محمدی ساردو ظهر امروز در جشن دانش‌‌آموختگی نخستین فارغ‌التحصیلان رشته‌های پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت اظهار داشت: شغل پرستاری شغل الهی است قدر آن را بدانید، قبل از اینکه پزشک نزد بیمار برسد، پرستار است که سریع اقدام می‌کند و جان بیمار را نجات می‌دهد.

وی با بیان اینکه از علمی که آموختید در راه خدمت به مردم خود استفاده کنید، تصریح کرد: راه‌اندازی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی جیرفت نعمتی برای جنوب کرمان است که باید قدر آن را بدانیم.

محمدی‌ساردو ابراز داشت: دانشگاه علوم پزشکی جیرفت نوپا است، اما به آینده آن امیدوار هستیم، رشته‌های تکمیلی و تخصصی دیگری نیز به رشته‌های موجود در این دانشگاه در آینده نزدیک افزوده می‌شود که این امر مستلزم کمک و همکاری مسئولان منطقه است.

 در این آیین 46 نفر از دانش‌آموختگان رشته‌های پرستاری و مامایی ورودی سال 88 دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی جیرفت فارغ‌التحصیلی خود را جشن گرفتند.
 منبع:خبرگزاری فارس
منبع این مقاله : :شهرداری جیرفت
آدرس این مطلب : http://www.jiroft.ir/292//خبري های شهری/افزایش-رشته‌های-تکمیلی-و-تخصصی-دانشگاه-علوم-پزشکی-جیرفت/