منوی اصلی
icon_home.gif صفحه اصلی
icon_members.gif موضوعات خبری سایتShow/Hide content
navbits_finallink_rtl.gif خبري های شهری
navbits_finallink_rtl.gif خبرهای تصویری
navbits_finallink_rtl.gif خبرهای ورزشي
navbits_finallink_rtl.gif خبرهای اقتصادي
navbits_finallink_rtl.gif خبرهای فرهنگي
navbits_finallink_rtl.gif خبرهای علمي
navbits_finallink_rtl.gif خبرهای زيست
navbits_finallink_rtl.gif شهیدان شهر جیرفت
navbits_finallink_rtl.gif تيتر خبرهاي سايت
navbits_start.gif شهردار و كارمندانShow/Hide content
navbits_finallink_rtl.gif مشخصات شهردار
navbits_finallink_rtl.gif مشخصات کارمندان
navbits_start.gif شهرداری و معاونتهاShow/Hide content
navbits_finallink_rtl.gif معاونت مالی و اداری
navbits_finallink_rtl.gif معاونت شهرسازی و معماری
navbits_finallink_rtl.gif معاونت خدمات شهری
navbits_finallink_rtl.gif معاونت فنی و عمرانی
navbits_start.gif  شوراي اسلامی شهرShow/Hide content
navbits_finallink_rtl.gif اعضای شورای اسلامی
navbits_start.gif فعالیتهای شهرداریShow/Hide content
navbits_finallink_rtl.gif پروژه های انجام شده
navbits_finallink_rtl.gif پروژه های در حال انجام
navbits_finallink_rtl.gif عملکرد واحد تاکسیرانی
navbits_start.gif قوانین شهرداری هاShow/Hide content
navbits_finallink_rtl.gif امور مالی
navbits_finallink_rtl.gif قانون درامدها
navbits_finallink_rtl.gif قانون هزینه ها
navbits_finallink_rtl.gif قانون حسابداری
navbits_finallink_rtl.gif قوانین اموال
navbits_finallink_rtl.gif مناقصه،مزایده،پیمان
navbits_finallink_rtl.gif امور معاملات
navbits_finallink_rtl.gif قوانین نوسازی و عمران شهری
navbits_finallink_rtl.gif ضوابط معماری وشهرسازی شهرجیرفت

navbits_start.gif درباره جيرفتShow/Hide content
petitrond.gif تمدن جيرفت
navbits_finallink_rtl.gif آثار تاريخي و صنايع دستي
navbits_finallink_rtl.gif اماكن ديدني
navbits_finallink_rtl.gif موقعيت جيرفت
navbits_finallink_rtl.gif محصولات مهم كشاورزی

ضوابط و مقررات طرح تفضیلی شهر جیرفت پاییز 98

عضويت سريع
شناسه :
نام اصلي:
ايميل:
تايپ مجدد:
رمز عبور:
تايپ مجدد:
 

جستجو در سایتیک عکس یک هدیه

قابل توجه هموطنان گرامی

روایط عمومی شهرداری جیرفت در نظر دارد  نسبت به جمع آوری عکس شهرداران جیرفت از بدو تاسیس تاکنون اقدام نماید ، در  صورت  تمایل به همکاری اینجا را کلیک کنید


به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورایش هر جیرفت ، عصر سه شنبه ( ۸ تیرماه ۹۵ ) نشست صمیمی دکتر کمالی پور نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی با شورای شهر ، شهردار ، پرسنل و کارگران زحتمتکش شهرداری جیرفت در حیاط این اداره برگزار شد.کمالی پور در ابتدا تعزیت و سوگواری ابر مرد تاریخ بشریت امام علی (ع) را تسلیت گفت و از دست اندرکاران این نشست صمیمی تشکر کرد.

وی در مورد این ایام و شب های قدر گفت : این شب ها در زندگی ما نقش اساسی دارد و تدبیر ما در این شب ها رقم میخورد.

کمالی پور بیان کرد : بزرگترین افتخار ما این است که در هر جایی مشکلی می شود و به سختی می خوریم نام مبارک علی (ع) را تکرار می کنیم و بر زبان می آوریم .

وی افزود: اما معتقدم به اینکه عشق علی ، حبّ به علی در همین شیعه بودن و بردن نام علی خلاصه نمی شود و آنچه‌در این لحظات ، ساعات و ایام می تواند مرهم گذار زخم های رفته بر علی باشد این است که ما در میدان عمل با آرمان های علی پیوندی دوباره و جاودانه ببندیم .

دکتر کمالی پور ادامه داد: وقتی نام علی به میان می آید ، مردانگی در ذهن همه ی ما ایجاد می شود و بیائیم مردانگی علی را در زندگی شخصی و اجتماعی خودمان نهادینه کنیم.
وی تصریح کرد: وقتی نام علی برده می شود یعنی نه به دروغ نه به تزویر ، نه به ریا و دورنگی و نه به همه ی خصلت های رذیله ای که امروز در دنیا و جامعه ی ما باب شده است .


نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد بیان کرد : آنچه می تواند علی را در قلب ما جاودانه کند این است که با آرمان علی پیوندی دوباره ببندیم .
وی افزود: مگر نه این است که علی معیار سنجش مومنین بعد از پیامبر استوی افزود: اما معتقدم به اینکه عشق علی ، حبّ به علی در همین شیعه بودن و بردن نام علی خلاصه نمی شود و آنچه‌در این لحظات ، ساعات و ایام می تواند مرهم گذار زخم های رفته بر علی باشد این است که ما در میدان عمل با آرمان های علی پیوندی دوباره و جاودانه ببندیم .

دکتر کمالی پور ادامه داد: وقتی نام علی به میان می آید ، مردانگی در ذهن همه ی ما ایجاد می شود و بیائیم مردانگی علی را در زندگی شخصی و اجتماعی خودمان نهادینه کنیم.
وی تصریح کرد: وقتی نام علی برده می شود یعنی نه به دروغ نه به تزویر ، نه به ریا و دورنگی و نه به همه ی خصلت های رذیله ای که امروز در دنیا و جامعه ی ما باب شده است .

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد بیان کرد : آنچه می تواند علی را در قلب ما جاودانه کند این است که با آرمان علی پیوندی دوباره ببندیم .
وی افزود: مگر نه این است که علی معیار سنجش مومنین بعد از پیامبر است.
وی ادامه داد: وقتی علی معیار و سنجش ما برای رسیدن به خداست ، پس راهش این است که علی را در قلب هایمان ، در تفکر سیاسی و اجتماعی داشته باشیم و آن موقع شما خواهید دید که علی یار و مددکار همه ی ما در دنیا و شفیع ما در آخرت خواهد بود.وی با تشکر ویژه از پرسنل و کارگران شهرداری گفت : زحمات شما عزیزان بر کسی پوشیده نیست ولی کار شما را کسی برای مردم توضیح نمی دهد و شما هم اهل خودنمایی نیستید و شاید فلسفه شما این اجازه را به شما نمی دهد.

وی ادامه داد: اما ایمان داشته باشید که بهترین عبادت ها در نزد خداوند متعال خدمت هایی است که کمتر از آنها یاد می شود و کمتر به آنها توجه می شود.

کمالی پور بیان کرد : آنکس که باید قدر بداند خدای متعال است و قدر دانستن ما انسان ها خیلی راه به جایی نمی برد.

اما از طرفی همه ی ما و مسئولین مکلف و موظف هستیم که در برابر گرفتاری های شما گامی اساسی و جدی برداریم.

کمالی پور تصریح کرد : من وامدار هیچ جریان سیاسی نیستم ، آنچه امروز توفیق ایجاد کرده است که من بتوانم خدمتگزار شما مردم در عرصه قانون گذاری باشم ، محبت خود شما مردمی است که نه ادعایی داشتید و نه قدرتی و نه ثروتی پشت سرتان بود .

وی افزود: من مدیون آن انسانی هستم که دست نداشت برای اطمینان با دندان روی برگه رأی نوشت کمالی پور ، من مدیون آن پیرزنی هستم که بعد از پیروزی وقتی که آمدند یکی از روستاهای اسماعیلیه گاوی را بکشند ، پیرزنی هراسان خروسی را آورده بود و گفت : ننه من هیچی ندارم این خروس را آورده ام که بکشید و نذر کمالی پور کرده ام.

وی بیان کرد : من وامدار شما مردم زحمتکش هستم و اطمینان داشته باشید که تمام توانم را ، تمام وجودم را صرف شما خواهم کرد و برای رفع گرفتاری و مشکلات شما حتی لحظه ای کوتاه نخواهم‌آمد.

وی گفت : این گرفتاری و مشکلی که در بحث زمین برای شما ایجاد شده است ، از همان روزهایی که انتخاب شدم پیگیر بودم و چندین جلسه تاکنون برای رفع این مشکل داشته ایم و نتیجه بر این شد کارگروهی تشکیل شود و این کار گروه بررسی کند و امیدوارم بتوانم با همت مسئولین و کمک اعضای محترم شورای شهر ، شهردار و همه ی عزیزانی که می توانند واقعا کمک کنند ، دست به دست هم دهیم و این گرفتاری هر چه زودتر حل کنیم.

کمالی پور ابراز کرد : حسنی که شما مردم دارید این است که نماینده تان هم حقوقدان است و هم کسی که ۲۰ سال در بدترین شرایط قضاوت و مدیریت کرده است و کسی نمی تواند دورش بزند.

وی ادامه داد: پس بنابراین ایستاده ام و تا زمانی که مشکل شما را حل نکنم از پای نخواهم نشست .

مهندس مختاری شهردار جیرفت نیز در این نشست گفت: در آستانه شب قدر هستیم و شب قدر بیدار ماندن نیست ، بیدار شدن است.

وی ابراز کرد : کسانی که در شب قدر مستحق یاد کردن هستند شهدایند و شهدای این شهر ۴۹۶ نفرند و حتما آنها را از یاد نبریم.

مختاری ضمن تقدیر و تشکر از کارگران شهرداری تصریح کرد : شما کارگران شهرداری دین خود را ادا کرده اید و زحمت خود را می کشید و بر کسی پوشیده نیست.

وی در ادامه ضمن عرض ادب به حضار و نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد گفت : نماینده ما یک فاکتور بسیار مهم دارد و آن این است که بلادیده است و در زندان های عراق فراز و نشیب های زیادی دیده است و با توجه به این سختی های زمان اسارت ، معصومین پشتیبانش می باشند و ما هم چشم امید به گامهای استوار و عزم و اراده ایشان دوخته ایم.

وی افزود: دوراندیشی ایشان زبان زد خاص و عام است و از قضات برجسته ای است که بر اساس چندهزار رأیی که صادر نموده است نه از حدود اسلام خارج شده و نه کسی را از راه بی راه کرده است.

مختاری ادامه داد: امروز شما زحمتکشان شهرداری یک توقع از ایشان دارید و آن چیزی جز حقتان نیست که با توانایی و پشتکاری ایشان رفع و گره از کار شما کارگران زحمتکش برداشته شود.

شهردار جیرفت تصریح کرد : از آنجایی که جیرفت کهن پیشانی جنوب کرمان است ، می طلبد که شما آزاده قهرمان آستین همت بالا زده و با استفاده از همه عناصر دلسوز چه هم خط و غیر هم خط مشکلات این شهر را رفع و شهری در شأن این مردم داشته باشیم.

وی در مورد مشکلات شهرداری گفت : اول و آخر خواسته همه ی ما بحث زمین های شهرداری است.

مختاری همچنین در مورد مشکلات دیگر این اداره گفت: ۸۰ درصد دستگاه ها فرسوده است و باید جایگزین شود و حداقل ۵ میلیارد اعتبار نیاز دارد .
وی در بقیه بخش ها هم گفت : ناوگان آتش نشانی ۶۰ درصد فرسوده ، اتوبوسرانی ۴۰ درصد فرسوده و همچنین اتمام ساختمان جدید شهرداری زیرا این ساختمان‌در خور شأن جیرفت نیست.

و حداقل ۲ میلیارد پول نیاز است و از طرفی با توجه به بازنشستگی نیروهای رسمی احتیاج به ۵۰ نیروی قراردادی داریم و مشکلات دیگر که در نارضایتی مردم هویدا شده است.

شهردار جیرفت با ابراز نگرانی گفت : ما نیرو داریم که ۲۵ سال کار کرده اما هنوز شرکتی است .
وی در ادامه گفت : با توج
ه به اینکه مساحت خود شهر ۴۵۰۰ هکتار و ۲۰۰ نیروی خدماتی داریم ، هر نیروی خدماتی ما نزدیک به ۲۳ هکتار از شهر را تمیز می کند که این مساحت واقعا زیاد است.

مختاری تصریح کرد : ۲۵ شهردار در جیرفت خدمت کرده اند که نمی توانستند برای آینده شهرداری برنامه ریزی کنند چرا که حق ما شهرداری های جنوب آنطور که باید و شاید داده نمی شود و انگار ما جز استان کرمان نیستیم .

وی در پایان از نماینده مردم خواستار پیگیری جهت  مرتفع کردن مشکلات عدیده کارگران و کارکنان شهرداری و همچنین زمین های هشت قصبی آنان شد.

در ادامه مهندس مشایخی رئیس شورای اسلامی شهر جیرفت ضمن خیر مقدم به نماینده مردم گفت : بنده به نمایندگی از اعضای شورای شهر باید عرض کنم تاکنون هر چه تلاش کردیم به هیچ نتیجه ای نرسیدیم که این قشر زحمتکش هیچ امیدی غیر از خدا ندارند و با این حقوق و مزایای کم فقط امیدشان به همین زمین های ۸ قصبی است که در شهرداری استخدام شده اند زیرا حقوق این عزیزان اینقدر کم است که کفاف مخارج روزمره را نمی دهد.

وی خطاب به نماینده مردم تصریح کرد : امیدواری این عزیزان بعد از خداوند به شما می باشد که مشکل گشای این عزیزان باشید.

و در پایان حمایت قاطع خود و اعضای شورای شهر جهت همکاری در جهت رفع این مشکلات بیان کرد.

در ادامه نیز سرکارخانم بحرینی رییس شورای کار و کارگری شهرداری ملتمسانه تقاضای همکاری و مرتفع شدن مشکل زمین های کارگران و کارمندان شهرداری شد.

 

 

 

 

 

 

 

 ارسال شده در مورخه : يكشنبه، 13 تير ماه، 1395 توسط reza  پرینت

مرتبط باموضوع :

 تجلیل از کارگران نمونه شهرستان جیرفت  [ چهارشنبه، 9 ارديبهشت ماه، 1394 ] 2670 مشاهده
 اهداء خون اهداء زندگی  [ سه شنبه، 8 ارديبهشت ماه، 1394 ] 3425 مشاهده
 برگزاری یادواره شهدای عملیات کربلای پنج  [ يكشنبه، 26 دي ماه، 1395 ] 6102 مشاهده
 برگزاری جشن بزرگ شب های کنار صندل  [ سه شنبه، 15 ارديبهشت ماه، 1394 ] 6013 مشاهده
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب