منوی اصلی
icon_home.gif صفحه اصلی
icon_members.gif موضوعات خبری سایتShow/Hide content
navbits_finallink_rtl.gif خبري های شهری
navbits_finallink_rtl.gif خبرهای تصویری
navbits_finallink_rtl.gif خبرهای ورزشي
navbits_finallink_rtl.gif خبرهای اقتصادي
navbits_finallink_rtl.gif خبرهای فرهنگي
navbits_finallink_rtl.gif خبرهای علمي
navbits_finallink_rtl.gif خبرهای زيست
navbits_finallink_rtl.gif شهیدان شهر جیرفت
navbits_finallink_rtl.gif تيتر خبرهاي سايت
navbits_start.gif شهردار و كارمندانShow/Hide content
navbits_finallink_rtl.gif مشخصات شهردار
navbits_finallink_rtl.gif مشخصات کارمندان
navbits_start.gif شهرداری و معاونتهاShow/Hide content
navbits_finallink_rtl.gif معاونت مالی و اداری
navbits_finallink_rtl.gif معاونت شهرسازی و معماری
navbits_finallink_rtl.gif معاونت خدمات شهری
navbits_finallink_rtl.gif معاونت فنی و عمرانی
navbits_start.gif  شوراي اسلامی شهرShow/Hide content
navbits_finallink_rtl.gif اعضای شورای اسلامی
navbits_start.gif فعالیتهای شهرداریShow/Hide content
navbits_finallink_rtl.gif پروژه های انجام شده
navbits_finallink_rtl.gif پروژه های در حال انجام
navbits_finallink_rtl.gif عملکرد واحد تاکسیرانی
navbits_start.gif قوانین شهرداری هاShow/Hide content
navbits_finallink_rtl.gif امور مالی
navbits_finallink_rtl.gif قانون درامدها
navbits_finallink_rtl.gif قانون هزینه ها
navbits_finallink_rtl.gif قانون حسابداری
navbits_finallink_rtl.gif قوانین اموال
navbits_finallink_rtl.gif مناقصه،مزایده،پیمان
navbits_finallink_rtl.gif امور معاملات
navbits_finallink_rtl.gif قوانین نوسازی و عمران شهری
navbits_finallink_rtl.gif ضوابط معماری وشهرسازی شهرجیرفت

navbits_start.gif درباره جيرفتShow/Hide content
petitrond.gif تمدن جيرفت
navbits_finallink_rtl.gif آثار تاريخي و صنايع دستي
navbits_finallink_rtl.gif اماكن ديدني
navbits_finallink_rtl.gif موقعيت جيرفت
navbits_finallink_rtl.gif محصولات مهم كشاورزی

ضوابط و مقررات طرح تفضیلی شهر جیرفت پاییز 98

عضويت سريع
شناسه :
نام اصلي:
ايميل:
تايپ مجدد:
رمز عبور:
تايپ مجدد:
 

جستجو در سایتیک عکس یک هدیه

قابل توجه هموطنان گرامی

روایط عمومی شهرداری جیرفت در نظر دارد  نسبت به جمع آوری عکس شهرداران جیرفت از بدو تاسیس تاکنون اقدام نماید ، در  صورت  تمایل به همکاری اینجا را کلیک کنید


نام شهید : عباس حسین زاده

نام پدر : حسین

تاریخ تولد : 1339

تاریخ شهادت : 1365/10/19

 

 دست نوشته ها

بسمه تعالی
ای خدا تو خودت می دانی چه کرده ام، پس ای آفریننده ام مپرس که چه آورده ام.
ای خدا هنوز ره توشه آخرت را برنداشته ام، نمی دانم که در قیامت مرا چه بر خواهد آمد.
هرچه بر سرم آید همه از کردارهای خود روسیاهم است، چه گویم در قیامت که عملم بد است و من بیچاره خجالت زده.
****************************
ای معبود و ای پروردگار زمین و آسمان! تو را به حق مقربان درگاهت قسمت می دهم هرچه زودتر پرچم کفر را در سرتاسر جهان نیست و نابود بگردان و پرچم پرافتخار اسلام را در سرتاسر جهان اسلام به اهتزاز درآور. الهی آمین
****************************
ای کریما و ای رحیما! تو را به لطف و کرمت قسمت می دهم نگاهی به این زیر دستان خوار و ذلیلت کن. خدا تو را به قطرات اشک زینب(س) قسمت می دهم به بزرگیت در رحمتی هم به سوی گناهکارانت باز کن.
****************************
ای عطایی که از خطاهای همه می گذری، پس از خطای من عاصی هم بگذر که شرمنده نگاهت هستم. نمی دانم چه کنم و به کجا روی آورم. ای یاور بی پناهان! پناهم بده. مپرس که چه کرده ای، بپرس که چه آورده ای؟ جز گناه چیزی نیاورده ام.
****************************
ای خالقا و ای مسجودا! اگر نگاهی به ما نکنی پس چه کنیم؟ گدائیم، آمده ایم به در خانه ات اگر بی نصیب رویم، آن وقت دیگر پشیمان شده و سر به بیایبان می نهیم ولی تو خودت گفته ای هرکس دست تفرع به سوی من بردارد، گناهش را می آمرزم.

وصیت نامه

بسم الرب الشهداء والصديقين
خدايا آن كس كه تو را شناخت جان را چه كند                   فرزند وعيال وخان ومان را چه كند
ديوانه كنى هر دو جهانش بخشى                                 ديوانه تو اين جهان را چه كند
گر مرد رهى ميان خون بايد رفت                                    سر در ره فتاده وسرنگون بايد رفت
در مسلخ عشق جز نكو را نكشند                                  روبه صفتان زشت خو را نكشند
خدايا اعضاء وجوارح بدنم بخود مى لرزد  وتوان اينكه بتوانم وصيت نامه اى را بنويسم ندارم  چرا كه كليه اعضاء وجوارحم از من قاصر شكايت دارند . به درگاهت نافرمانى زياد كردم  نا اميد نيستم  مى دانم هر گنهكار ى به در خانه ات بيايد  ودر بزند وطلب عفو وبخشش كند  حتما شفاعتش مى كنى .
واى كريمى كه از هر عيب  مصفايى ، اى ستار واى غفار  واى پوشنده عيوب ناديده  بگير عيبهاى اين بنده عاصى  كه در پيشگاهت خجالت دارد  اگر گناهم را ببخشى  فرداى قيامت  طاقت آتش سوزان جهنم  را ندارم اى قادر منان  چگونه از درگهت بخشش بطلبم در حالى كه سراسر بدنم  غرق در  منجلاب  كناه است  ولى مى دانم در نا اميدى بسى اميد است  تقاضاى  اين بنده گنهكار از درگاه معبودش طلب آمرزش وبخشودن گناهان مى باشد  .
پروردگارا در طول زندگى چه خطاهايى را مرتكب نشدم ، چه غيبتها نكردم  ، خلاصه تو خودت از تمام  ريزه گناهانى را كه كرده ام  خبر دارى  از درگاهت باز هم طلب عفو ومغفرت دارم  حال بعد از اينكه ميدانم مرا نمى بخشى زيرا معاصى زياد كرده ام  باز هم نا اميد نيستم  ومى خواهم بار سفر راببندم يعنى سفر الله كنم  خدايا كوله بارم سنگين است  ونمى توانم آنرا به پشت حمل كنم  ولى اى معبودم از تو استعانت مى خواهم  .بار سفررا خالصانه بسته ام هيچ دل را به  دنيا نبسته ام
پروردگارا وضع مسافرتم خوب نيست يعنى هنوز كارها را  ؟؟؟ نكرده ام  شايد در دلم هواى گذشته  ؟؟؟ آنجا كه غفلتم اجازه مى دهد  نيت را خالص كرده ام  وكارها را خودت هماهنگ كن  بعضى از دوستان اين سفررا يك روزه ،بعضى يكماهه وبعضى يكساله طى كرده اند
اما پروردگارا اين بنده حقيرت  بعد از گذشت سه سال از جنگ با سفر را مى خواهم ببندم  ومسافر الى الله بشوم  بليط سفررا گرفته ام اما نمى دانم اجازه سوار شدن را به بنده گنهكارت مى دهى يا نه  پناه مى برم به تو از شر شيطان وشط هواى نفسانى  خصوصا نفس اماره اين نفس سرزنش گر وملامت كننده انسان  از در گاهت از اين دنياى مادى رخت بربستم  وحيات دنيوى را به آخرت ترجيح دادم فعلا ثبت نام كرده ام يعنى ؟؟؟؟؟؟ استاد نوشته ام در حقيقت گفته ام ؟؟؟ هستيم و هر چيزى را كه دارم فروختم و دادم تا در مقابلش رضاى تو را به من بدهند ديگر نمى خواهم اين معامله را پس بگيرم .
خدايا تو خودت گفتى آنكس كه با من معامله كند ودر راه من جهاد كند من هم مزد جهاد را كه شهادت است به او مى دهم آمدم در راهت جهاد كنم و زندگى ذلت بار اين دنيا را بر مرگ با عزت ترجيح ندهم .
اى خداى بزرگ تو خودت مى‌دانى كه من همچون ياران و ياوران حسين زمان يعنى خمينى بت شكن كه فرمودند : جوانان اين مملكت به جلو برويد و هر چه زودتر اين را تمامش كنند با عقلى روشن و فكرى باز و بصيرتى آگاهانه بسوى جبهه حركت كردند و هر چه را بر سرم آيد از جانب خداوند متعال مى دانم نه اينكه بعضيها فكر كنند تحت تاثير تحريكات دنيوى قرار گرفتم !خير هدفم لله؟؟؟ نيستم خدمت به مكتبم نبود جنگيدن درراه خدا را با دشمنان خدا يك فوز عظيم مى دانم و اين فوز عظيم نصيب همه كس نمى شود و خدا خودش مى داند كه به نيت مهاجرا الى الله بسويش حركت كردم .
اى ياران امام واى كسانيكه امام را دوست داريد نكند كه همچون ياران امام حسين (ع ) او را تنها بگذاريد كه آنان روز ديگر براى ؟؟؟و انقلاب فاجعه به بار مى آورد.
تنها وصيتم به شما ملت شهيد پرور اين است كه اين فرزند پاك ومعصوم فاطمه زهرا (س ) را تنها مگذاريد تمام سنگرهاى انقلاب را محكم نگه داريد كه خداى نكرده دشمنان اسلام و منافقين در صفوف شما رخنه نكند از هر گونه اختلافى كه به ضرر انقلاب باشد پرهيز كنيدد خوش دارم اگر جسدم در صحراى خوزستان ماند يا مفقودالاثر شدم بدانيد كه در خاك دشمن مانده ام و صورت قبرى برايم درست كنيد چرا چون اسير شدن به دست دشمن را مايه ننگ مى دانم .
شما اى برادران و خواهران خوب مى دانيد كه خون شهيدان باعث گردش چرخ اين انقلاب شده است پس لحظه اى كوتاهى از را ه شهيدان گناهى بس بزرگ دارد از مال ومنال دنيا دل بركنيد و بيشتر به معنويات و جهان اخروى بيانديشيد دست در دست هم دهيد قلبها و نيتهاى خودتان  را يكى كنيد كسانيكه كوچكترين اختلافى با ولايت فقيه دارند در تشييع جنازه ام شركت نكنند عكس امام را بر بالاى سرم بزنيد چرا ؟چون تا آخرين قطره خونم عشق و علاقه زياد به امام و ولايت فقيه داشتم و قتى كه شهيد شدم لباس سياه برايم نپوشيد چرا كه امت اسلام سياهپوش نمى شود گريه برايم نكنيد و فقط گريه براى امام حسين (ع ) كنيد وبر مظلوميت امام و انقلاب گريه كنيد.
در پايا ن سفارش به همسر مهربانم دارم و آن اينست با اينكه چند روزى از زندگى دنيوى را با هم سپرى نكرده بوديم كه شرايط جبهه و جهاد اقتضا كرد كه تو را تنها گذاشتم و بيارى دين خدا بروم همسرم مجاهدت تو همچون زينب (س ) است كه تصميم گرفتيد با فردى ازدواج كنيد كه هدفى جز اسلام و پيروزى اين انقلاب را نداشت همسرم گر چه چند روزى هم با هم نبوديم و اگر خداوند خواست وفرزندى را به تو عطا كرد حتما اسمش را مجتبى اگر دختر شد؟؟؟
مادر و پدر اميدوارم كه ؟؟؟بعد از من به شما صبرى و اجرى بزرگ عنايت كند و شمارا از مقربين در گاهش قرار دهد همسرم اميدوارم بعد از من پيامرسان خون من باشيد و چند روزى كه با هم بوديم از شما مى خواهم كه مرا ببخشيد ودعا كنيد كه خداوند مرا ببخشد .
در صورتيكه همسر صاحب بچه اى شد تمام وسايل زندگى به خ‌ودش تعلق مى گيرد و اميدوارم كه آن فرزند اسلام را خوب بشناسد و چريك بچه اى  ببار بياوريدكه ضد دشمنان اسلام و دوست امامان و دوست امام حسين (ع ) باشد ؟؟؟ولايت باشد و سردارى خوب براى اسلام باشد و جنگجويى همچون پدرش باشد در صورتيكه خداوند به من ضعيف و فقير و گنهكار ترحم كرد و مرا از اين دنيا برد جايى مرا به خاك بسپاريد كه بيشتر رضايت همسرم باشد البته همسرم هم با پدر و مادر و برادرانم مشورت كند كه مشكلى برايشان پيش نيايد اگر چنانچه فرزندى از همسرم به دنيا نيامد مجاز است بعد از گذشت يك سال از شهادتم با هر كس كه دلش مى خواهد ازدواج كند و بدانيد كه خداوند انشاءالله ارحم الراحمين است و در آن دنيا با هم قلبهايمان يكى خواهد شد .
در مورد مهريه همسرم -در مهريه ذكر گرديده است كه يك جلد كلام الله مجيد هديه دويست تومان كه هديه كرده ام ؟؟؟كه خداوند بر او واجب تر دانست و من حقير فرصت پيدا نكردم ـرساله امام كه گفته است   ؟؟؟بخواند و مسايل شرعى و عملى را ياد بگيرند ـ پرداخت پنج سكه آزادى به قيمت پانزده هزار تومان كه ؟؟؟ پول هست هر كدام خودشان صلاح دانستند به ايشان بدهيد ـاگر باز هم خودشان بخشيدند ؟؟؟كه رضايت داشتند ومن هم راضى هستم تا زمانيكه همسرم ازدواج نكرده اند كليه وسايل ؟؟؟كه داريم به ايشان تعلق مى گيرد .
و اما در پايان سخنى چند با پدر و مادرم :پدر ومادر عزيزم سلام از اينكه با رنجهاى روزگار وتلخيهاى روزگار مرا بزرگ كرديد و تربيت نموديد تا اينكه بنده در راه اسلام بروم به جبهه و خدمت كنم كمال تشكرو؟؟؟را دارم و بدانيد كه رنجهاى روزگار زود گذر است ، برايم ناراحت نشويد بلكه بيشتر به فكر اسلا م ،امام باشيد تا مى توانيد تا آنجايى كه توانايى داريد به جبهه ها كمك كنيد ، همواره پيرو راه و كلام گهربار امام باشيد امام را ؟؟؟تنها نگذاريد.

 ارسال شده در مورخه : دوشنبه، 4 شهريور ماه، 1392 توسط saed  پرینت

مرتبط باموضوع :

 شهید حسین زارع  [ دوشنبه، 25 شهريور ماه، 1392 ] 18017 مشاهده
 شهید جلال دهقان  [ دوشنبه، 4 شهريور ماه، 1392 ] 7262 مشاهده
 شهید فرخ امیردوماری  [ سه شنبه، 7 آذر ماه، 1391 ] 6590 مشاهده
 شهید کوچک علی مقبلی ملایی  [ چهارشنبه، 1 آذر ماه، 1391 ] 7688 مشاهده
 شهید محمد گلشنی کنارستان  [ دوشنبه، 25 شهريور ماه، 1392 ] 7250 مشاهده
امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت


اشتراک گذاري مطلب