خوش آمدید

آغاز اجرای فاز دوم زیرگذر حجر بن عدی

روح‎الله میرکهنوج امروز در حاشیه جلسه شورای اسلامی شهر در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در جیرفت اظهار داشت: مصوبه صدور پروانه ساختمانی رایگان برای زوج‎های جوانی که در سال 93 ازدواج می‎کنند با استقبال گسترده مردم روبه‎رو شده است.

وی بیان داشت: این طرح در راستای تبعیت از فرمایش مقام معظم رهبری در زمینه ازدواج آسان، تهدید نسل و سیاست‎های جمعیتی به اتفاق نظر تمام اعضای شوای اسلامی شهر جیرفت مصوب شد که امیدواریم، برکات و پیامدهای مثبتی در بر داشته باشد.

میرکهنوج همچنین در زمینه احداث پارک بانوان تصریح کرد: این پارک به صورت موقت در زمینی به مساحت 4 هزار متر مربع در قسمتی از پارک ولی عصر (عج) جیرفت احداث می‎شود.

وی افزود: با توجه به تأکید اعضای شورای اسلامی شهر مقرر شد در آینده نزدیک شهردار پس از کارشناسی‎های لازم در فاز اول این پروژه با آماده‎سازی محوطه، وسایل ورزشی و امکاناتی برای پیاده‎روی بانوان در آن قرار دهد.

میرکهنوج همچنین با توجه به پیگیری اعضای شورای اسلامی شهر در زمینه تسریع در روند احداث زیرگذر حجر بن ‎عدی عنوان کرد: پایه‎های این پل نصب و برای پل روی زیرگذر میلگرد خریداری شده تا در آینده نزدیک کار احداث سقف آن انجام شود.

سخنگوی شورای اسلامی شهر جیرفت با توجه به اظهارات شهردار از آغاز فاز دوم این زیرگذر در آینده نزدیک خبر داد و گفت: پس از آن نیز مراحل گودبرداری انجام می‎گیرد تا هرچه سریع‎تر از این زیرگذر بهره‎برداری و مشکل ترافیکی انتهای خیابان شهید رجایی برطرف شود.

میرکهنوج خاطرنشان کرد: هزینه پایه دوربین‎های امنیتی سطح شهر نیز توسط شورای اسلامی شهر جیرفت مصوب شده که پس از تأمین اعتبار خریداری و نصب می‎شوند تا بتوان از این طریق کمک شایانی به اجرای قوانین و ایجاد نظم عمومی کرد.


 

 

 

 

 

 

 کپی
لینک اشتراک گذاری

  • 2741
  • 0